,,Babciu, Dziadku kochamy Was”

Opublikowano: 23 stycznia, 2023

 W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Przedszkolaki z grupy Motylki i Biedronki świętowały Dzień Babci i Dziadka wspólnie ze swoimi dziadkami 20 stycznia w pięknie udekorowanych na tą okazję salach przedszkolnych. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały na swoje babcie i dziadziusiów nie mogąc się doczekać, kiedy zawitają do drzwi przedszkola.

 Pani dyrektor Mariola Warzecha ciepłymi słowami powitała licznie przybyłych szanownych gości, składając im serdeczne życzenia.

 Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce pod czujnym okiem wychowawczyń. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować swoim dziadkom i wyrazić najgłębsze uczucia płynące prosto dla nich z ich małych serduszek. W końcu to przecież babcia i dziadek są najlepsi na świecie! Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć również odśpiewanego przez wnuki tradycyjnego ,,Sto lat”, które wzruszało gości. Niejednej babci i dziadziusiowi łezka zakręciła się w oku.

 Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dzieci zaprosiły również swoich dziadków do wspólnej zabawy przy muzyce. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek.

 To był dla wszystkich wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, radości, miłości i dumy, który na długo pozostanie w pamięci. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Źródło: ZPO Złota

Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka

menu-circlecross-circle