Debata #DziałamyRazem

Opublikowano: 9 listopada, 2020

Fundacja Świętokrzyska w czwartek 12 listopada, zaprasza do obejrzenia kolejnej debaty online z serii #DziałamyRazem. Głównym tematem dyskusji będzie aktualna sytuacja organizacji młodzieżowych na terenie województwa świętokrzyskiego.

- Każdego dnia organizacje pozarządowe walczą z trudnościami, które spotykają ich przez pandemię koronawirusa. Nie poddajemy się przenosząc nasze działania do internetu i prowadząc liczne działania online. – mówi Ksenia Kowalczyk z Fundacji Świętokrzyskiej

W czwartkowej debacie udział wezmą czołowi przedstawicieli organizacji młodzieżowych w naszym regionie m.in. Marcin Wróblewski, Artur Banach i Norbert Cisowski.

- Zaprosiliśmy przedstawicieli dużych organizacji młodzieżowych oraz radnego sejmiku młodzieży województwa świętokrzyskiego, aby porozmawiać o aktualnej sytuacji organizacji młodzieżowych. Chcemy wiedzieć jak można ich wspierać i jak radzą sobie w tym trudnym czasie – dodaje Kowalczyk.

Transmisja debaty odbędzie się na Facebooku Fundacji Świętokrzyskiej. Początek o godzinie 18:00

Organizacja debaty jest sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

menu-circlecross-circle