Dla Babci i Dziadka,,W KOLORACH MIŁOŚCI...”

Opublikowano: 25 stycznia, 2023

Cudowne spotkanie w kolorach miłości za nami ❤️❤️❤️❤️. Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. W tym roku, 25 stycznia o godzinie 9.00  udekorowana  sala gimnastyczna Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej zapełniła się nie tylko babciami i dziadkami ale również rodzicami uczniów klasy II, III a i III b. W tym dniu do szkoły  przybył także Wójt Gminy Złota–p. Tadeusz Sułek.

Dyrektor szkoły,  p. Mariola Warzecha serdecznie powitała przybyłych gości i złożyła  życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Podkreśliła ich bardzo ważną rolę edukacyjną i wychowawczą  w życiu wnucząt.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tej uroczystości pod okiem swoich pedagogów. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, śpiewając piosenki, recytując wiersze oraz prezentując się w układach tanecznych. Lekcja ciszy o pięknej róży i jej delikatnych płatkach to  mocny tekst, mocy przekaz. Pełen wzruszeń. ❤️ Mili goście ze wzruszeniem,  mocniejszym biciem serca  odbierali  czułe słowa skierowane pod ich adresem.  Następnie z uśmiechem, dobrymi nutkami i lekkością słowa dzieci w przepięknych strojach przedstawiły ,,Czerwonego kapturka”. Widzowie z zapartym tchem podziwiali grę młodych aktorów. Na zakończenie części artystycznej, dzieci z w dowód wdzięczności za okazaną miłość i trud wychowania, wręczyły babciom i dziadkom piernikowe serduszka. Po występie p. dyrektor Mariola Warzecha podziękowała rodzicom, dzieciom oraz nauczycielom p. A. Dracz, J. Grzywna, E. Cichej, R. Magdziarz za trud włożony w przygotowanie pięknej i wzruszającej uroczystości.

dzień

Głos zabrał również Wójt, p. Tadeusz Sułek, który złożył serdeczne życzenia babciom i dziadkom. Życzył, aby wnukowie odwzajemnili ich miłość swoimi, małymi serduszkami.

Dziadkowie jednym głosem i słodkim upominkiem podziękowali za wspaniałą uroczystość, których na co dzień im brakuje i polecają się wdzięcznej pamięci za rok!
Rodzice zaprosili na pyszny słodki poczęstunek.

Ten dzień oraz uroczystość na długo zapadnie wszystkim w pamięci.

DZIĘKUJEMY❤️

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

menu-circlecross-circle