Do OSP Chroberz trafił Mercedes ATEGO

Opublikowano: 12 grudnia, 2023

Do jednostki OSP KSRG Chroberz trafił długo wyczekiwany, zdecydowanie nowszy od obecnego, wysłużonego STARA, samochód bojowy. PSP Pińczów przekazano Mercedesa Atego, który wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 2500 litrów i zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 250 litrów, posiada również napęd 4x4.

Pojazd ten 12 grudnia br. został przekazany do jednostki  Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrobrzu, która od lat notuje największą liczbę wyjazdów spośród wszystkich jednostek OSP w powiecie pińczowskim. Strażacy ochotnicy z jednostki w Chrobrzu zapewniają, że będą o nowy nabytek dbali tak samo jaki ich koledzy z pińczowskiej JRG. - czytamy na stronach PSP Pińczów.

Autor: red., chroberz.info

osp

menu-circlecross-circle