AgroShow: Dofinansowanie przyjazdów grupowych

Opublikowano: 17 sierpnia, 2023

Dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy rolników.

Organizatorem przyjazdu może być każdy podmiot.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jak co roku przyznaje dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę AGRO SHOW.

Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru. O jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu – wg tabeli załączonej poniżej. Za miejsce wyjazdu grupy uznawana jest siedziba organizatora (powiat).

UWAGA!!! – dofinansowanie dla szkół możliwe jest wyłącznie w piątek tj. 22.09.2023.

Aby zgłosić grupę należy wypełnić poniższy formularz.

Rejestracja grup za pośrednictwem formularza możliwa będzie do 8 września br. Po 8 września br. do wszystkich organizatorów przyjazdów, którzy zarejestrowali grupę przez internet zostanie przesłana mailem wypełniona karta zgłoszenia.

Po tym terminie nadal można zarejestrować grupę, ale tylko w Biurze Wystawy w trakcie trwania AGRO SHOW. Do zarejestrowania grupy w Biurze Wystawy konieczna będzie karta zgłoszenia, która znajduje się poniżej w załączonych plikach.

Przyjeżdżając na wystawę proszę zabrać: kartę zgłoszenia, listy uczestników. Listy uczestników dostępne są poniżej, proszę je wydrukować i uzupełnić.
Na parkingu otrzymają Państwo kwit od parkingowego. Ze wszystkimi dokumentami należy udać się do Biura Wystawy.

UWAGA!!! Wstęp na wystawę jest płatny. Aby nie stać w kolejce przed wejściem na wystawę, prosimy zadbać o to, by uczestnicy wyjazdu kupili wcześniej bilety przez internet. Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się w wieku do 26 lat. Dzieci i młodzież w wieku do 15 lat wstęp na wystawę mają bezpłatny. W przypadku osób z biletami ulgowymi i wejściami za darmo konieczne jest okazanie legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Szczegóły: https://www.agroshow.pl/agroshow/dla-zwiedzajacych/dofinansowanie-dla-grup/

menu-circlecross-circle