Drodzy uczniowie i rodzice!

Opublikowano: 26 września, 2023

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. ,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

 

Szanowni Państwo

Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe

Nie odbieramy: tonerów i świetlówek

Informujemy, że zmieniamy punkt zbiórki

Elektrośmieci zbieramy w dniach 25-28 września 2023 w godzinach pracy szkoły tj. do godziny 15:00. Prosimy o podjazd do szkoły i wraz z naszym pracownikiem kierujemy Państwa do Punktu Selektywnych Odpadów Komunalnych w Złotej.

Jeżeli elektrośmieci dostarczą Państwo w innych godzinach to prosimy je zostawić pod  halą sportową a my przewieziemy je do Punktu Odpadów.

Chodzi nam po prostu o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży którzy na co dzień przebywają na terenie obiektu szkolnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji.

menu-circlecross-circle