Dyktando z nagrodami

Opublikowano: 11 października, 2022

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Zostanie rozegrane w całości online, a zatem do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Istotne jest także, aby móc skorzystać z głośników lub słuchawek, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na szkolnej lekcji!

dyktando

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!

dyktando

menu-circlecross-circle