Festyn Rodzinny w Nieprowicach

Opublikowano: 17 czerwca, 2024

W niedzielne popołudnie w Nieprowicach odbył się Festyn Rodzinny. Jest to impreza która już na stałe wpisała się do gminnego kalendarza wydarzeń i w dobrej zabawie nie przeszkadza nawet deszcz.

Organizatorzy, czyli miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich oraz jego przyjaciele, przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Festyn odwiedziły również władze gminy Złota w osobach; Wójta Gminy Złota Waldemara Podsiadło, Przewodniczącego Rady Gminy Złota Lucjana Adamczyka oraz Radnych Andrzeja Orkisza i Dariusza Tarki.

Były występy dzieci i młodzieży z ZPO Złota, zespołu „Przystań”, wokalistki Natalii Kaczmarczyk, wokalisty Mateusza Wieczorka,  Kapeli Ludowej Kamila Połonka z Potoka Wielkiego. Zabawę taneczną poprowadził zespół Master.

Części artystycznej towarzyszyły pokazy sprzętu bojowego OSP Chruścice, oblegane przez dziewczynki było stoisko gdzie zaplatane były kolorowe warkoczyki. Dużą atrakcję stanowiły przejazdy bryczką oraz konkursy dla dorosłych.

Galeria

menu-circlecross-circle