Film instruktażowy dla obywateli Ukrainy/Навчальне відео для громадян України

Opublikowano: 1 kwietnia, 2022

Szanowni Państwo,

oddajemy w Państwa ręce film instruktażowy dotyczący procesu nadania numeru PESEL, informacji o Profilu Zaufanym oraz aplikacji mObywatel dla obywatela Ukrainy, który wjechał legalnie na terytorium Polski bezpośrednio z terytorium Ukrainy od 24 lutego 2022 r. i deklaruje zamiar pozostania na terytorium Polski.

Przygotowany materiał ma stanowić pomoc dla obywateli Ukrainy w wyjaśnieniu kroków związanych z nadaniem numeru PESEL, informacji dotyczących aplikacji mObywatel oraz czym jest Profil Zaufany.


Пані та панове,
представляємо вам навчальне відео про процес видалення номера PESEL, інформацію про довірений профіль та заяву mObywatel для громадянина України, який легально в’їхав на територію Польщі безпосередньо з України з 24 лютого 2022 року та заявляє про концентрацію на території Польщі.
Підготовлений матеріал щодо застосування номера ПП Допомога для держави Україна, в якому будемо мати інформацію про надання інформації та є Довірений профіль.

menu-circlecross-circle