Fundacja Vive Serce Dzieciom pomaga nam dbać o zdrowie

Opublikowano: 24 października, 2023

Współpraca naszej szkoły z Fundacją Vive Serce Dzieciom trwa już kilka lat. Daje ona radość, uczy filantropii, współdziałania i życzliwości.  Cieszymy się, że dzięki tej współpracy w naszej szkole rozwija się wolontariat.

Fundacja  przekazała do naszej dyspozycji chusteczki nawilżające, które pan Marek Purchla -  koordynator licznych przedsięwzięć realizowanych wspólnie z fundacją  skrupulatnie podzielił  wśród wszystkich uczniów naszej szkoły.

Przedszkolaki i uczniowie otrzymali po 2 opakowania chusteczek z rąk pani dyrektor Marioli Warzechy i pana Marka Purchli z przesłaniem, że czyste ręce to nie tylko estetyka ale przede wszystkim zdrowie.

Dziękujemy Fundacji za Serce i pamięć o naszych uczniach.

Autor tekstu i zdjęcia: R.Wojas

fundacja

fundacja

menu-circlecross-circle