Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

Opublikowano: 17 lipca, 2023

W niedzielne popołudnie w Złotej odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Drużyny młodzieżowe oraz seniorzy rywalizowali w sztafecie oraz zadaniu bojowym.

zawody osp

Końcowe klasyfikacje przedstawiają się następująco.

Seniorzy:

 1. OSP Złota
 2. OSP Miernów
 3. OSP Żurawniki
 4. OSP Nieprowice
 5. OSP Stawiszyce
 6. OSP Chroberz
 7. OSP Pełczyska

KDP

 1. KDP Nieprowice
 2. KDP Żurawniki

MDP dziewczęta

 1. MDP Złota

MDP chłopcy

 1. MDP Złota

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomu, nagrody, a najlepsze zespoły seniorskie efektowne puchary ufundowane przez samorząd Gminy Złota, które wręczył wójt Tadeusz Sułek w asyście przewodniczącego rady gminy Złota Adama Wypycha, przewodniczącego rady powiatu Ireneusza Gołuszki oraz z-cy wójta Jolanty Fichtel. Opiekę sędziowską sprawowali strażacy z PSP Pińczów na czele z przewodniczącym komisji sędziowskiej mł. bryg. Marcinem Żarkiem.

Galeria

menu-circlecross-circle