Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
18 maja, 2026

Informacja

Gmina Złota

realizuje w 2026 roku zadanie pod nazwą

Usuwanie materiałów zawierających azbest

z terenu Gminy Złota zadanie dofinansowano

z Narodowego Funduszu Ochrony

Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

przy udziale Wojewódzkiego Funduszu Ochrony

Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach

w formie dotacji w kwocie 11899,66 zł

Przejdź do treści