Internet szerokopasmowy - sprawdź...

Opublikowano: 5 lipca, 2022

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych mieszkańców, samorząd Gminy Złota wspólnie z firmą NEXERA, na spotkaniu w minionym tygodniu, podjął decyzję o poczynieniu kroków w kierunku dalszego rozwijania sieci internetu szerokopasmowego.

Obecnie blisko 800 gospodarstw domowych ma możliwość podłączenia się do takiej sieci, jednak skorzystało z tej możliwości tylko 292. Publikujemy wykaz punktów adresowych, w postaci tabelarycznej, które mają na dzień dzisiejszy możliwość skorzystania z oferty szybkiego internetu.

WYKAZ ADRESÓW Z DOSTĘPNOŚCIĄ DO SIECI SZEROKOPASMOWEGO INTERNETU - pdf.

Jeśli znajdziesz swój adres i chcesz zapytać o ofertę to zadzwoń do swojego operatora sieci komórkowej bądź dotychczasowego dostawcy Twojego internetu i zapytaj o ofertę Internetu szerokopasmowego.

Jeśli nie odnalazłeś w tabeli swojego adresu, to znaczy, że jeszcze nie jesteś w zasięgu tej sieci. Zgłoś swoje zapotrzebowanie:

- na adres e-mail: promocja@gminazlota.pl (podaj adres gospodarstwa).
- telefonicznie 41 356 61 33 wew. 24.
- lub osobiście Urząd Gminy Złota, pok. nr.5.

menu-circlecross-circle