Kolejna inwestycja w gm. Złota

Opublikowano: 20 lipca, 2021

Kilka dni temu informowaliśmy o rozstrzygniętym przetargu na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Złotej, a dziś możemy przedstawić kolejną inwestycję która będzie realizowana w naszej gminie. Tym razem będzie ona skierowana, przede wszystkim do nieco starszych naszych mieszkańców, z południowych miejscowości naszej Małej Ojczyzny - Remont pomieszczeń z przeznaczeniem na Klub Senior+ w Pełczyskach oraz jego wyposażenie.

Klub Senior +

Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowych prac budowlanych obejmujących m.in. stolarkę okienną i drzwiową, modernizację łazienek, instalację nowoczesnego ogrzewania, a także wyposażenie lokalu w niezbędny dla Klubu sprzęt.

Będzie to trzeci po Złotej i Chrobrzu, Klub Senior+ w gminie Złota.

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą Klubów Senior + to zapraszamy na ich strony internetowe w serwisie facebook:

Źródło: Urząd Gminy Złota.