Komunikat
Informujemy mieszkańców sołectw Złota, Niegosławice oraz Pełczyska, że odbiór odpadów komunalnych zostanie zrealizowany dziś (02.06) w godzinach popołudniowych.
Prosimy o pozostawienie pojemników i worków z odpadami w miejscach przeznaczonych do odbioru do czasu przyjazdu firmy odbierającej odpady.
Dziękujemy za wyrozumiałość.