Przejdź do treściOtwórz panel dostępnościPrzejdź do nawigacji głównej
2 czerwca, 2026

Komunikat

Informujemy mieszkańców sołectw Złota, Niegosławice oraz Pełczyska, że odbiór odpadów komunalnych zostanie zrealizowany dziś (02.06) w godzinach popołudniowych.

Prosimy o pozostawienie pojemników i worków z odpadami w miejscach przeznaczonych do odbioru do czasu przyjazdu firmy odbierającej odpady.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Przejdź do treści