Koncert pt. Dla Ciebie Mamo (wideo, galeria)

Opublikowano: 27 maja, 2024

"Jest takie słowo, słowo jedno, przy którym inne słowa bledną. Słowo- jak słońce jaśniejące, co wszystkie inne słowa gasi. Słowo z muzyki i uśmiechu, z zapachu kwiatów i nut ptasich. Słowo co nigdy nie zawodzi, wierne i czułe do ostatka. Najbliższe sercu, najpiękniejsze. Jedno, jedyne słowo –MATKA !"

Wyjątkowy prezent dla Mam z okazji ich święta przygotowała Gminna Biblioteka Publiczna w Złotej w której odbył się Koncert pt. Dla Ciebie Mamo. 26 maja obchodzimy wyjątkowe święto, dedykowane kobietom, które są matkami. To wspaniała okazja do wyrażenia swojej miłości i wdzięczności.

Każda mama jest wyjątkowa, pragniemy podarować jej dobro całego świata jako odzwierciedlenie naszej miłości. Dziękujemy wszystkim mamom za obecność podczas ich wyjątkowego święta. Serdecznie dziękujemy Naszym Młodym Talentom z Gminy Złota za przepiękne wykonania utworów.Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy do naszej biblioteki po nowości wydawnicze.

Galeria

menu-circlecross-circle