Konkurs z cyklu Weekendowe konkursy SPISowe

Opublikowano: 9 października, 2020

Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnej edycji weekendowego konkursu SPISowego.

Użytkownicy gospodarstw rolnych z województwa świętokrzyskiego, którzy spisali się samodzielnie przez Internet w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 w terminie od 5 do 11 października br. mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

Co zrobić, żeby wygrać atrakcyjne upominki?

Wystarczy wypełnić formularz spisowy na stronie https://spisrolny.gov.pl w terminie od 5 do 11 października br., a następnie przesłać email z odpowiedzią na pytanie:

Z jakich upraw słynie Szydłów i okolice

Zgłoszenia należy przesyłać od 9 do 11 października br. na adres e-mail: kielcekonkursy_psr@stat.gov.pl. Do wiadomości trzeba dołączyć klauzulę informacyjną w zakresie przetwarzania i wykorzystania danych osobowych, szczegóły w Regulaminie Konkursu.

Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne (bez klauzuli) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji daty dokonania samospisu.Do wygrania atrakcyjne nagrody (dla pierwszych piętnastu osób) –nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!

Pierwsza osoba otrzyma zestaw: mysz bezprzewodową oraz pendrive, a kolejne czternaście – kubek termiczny i piłkę do siatkówki.

 

menu-circlecross-circle