Modernizacja zaplecza gastronomicznego ZPO Złota

Opublikowano: 10 listopada, 2022

Zaplecze Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej rozwija się na każdej płaszczyźnie. Rozbudowywana jest zarówno infrastruktura sportowa, edukacyjną, a także zaplecze gastronomiczne. W ramach programu „Posiłek w domu i szkole” oraz dzięki wkładowi własnemu samorządu Gminy Złota, generalny remont przeszła kuchnia oraz stołówka obsługująca uczniów szkoły podstawowej. Zakupiono m.in. kuchnie gazowe, zlewozmywak do naczyń, pochłaniacz, doposażono również zastawę stołową.

Metamorfozę przeszła także kuchnia przy przedszkolu w ZPO Złota, która przeprowadzona została dzięki środkom z budżetu Gminy Złota. Zmodernizowano instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, położone zostały płytki, wymieniono także stolarkę drzwiową. Doposażono kuchnie w nowy sprzęt gastronomiczny.

stołówka

stołówka

stołówka

stołówka

stołówka

stołówka

stołówka

menu-circlecross-circle