Nabór nr 08 pomysłów biznesowych na tworzenie miejsc pracy na terenie powiatów subregionu południowego

Opublikowano: 13 stycznia, 2021

Szanowni Państwo,

Świętokrzyski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej ogłasza nabór pomysłów biznesowych na tworzenie nowych miejsc pracy w nowych oraz istniejących Przedsiębiorstwach Społecznych lub w Podmiotach Ekonomii Społecznej przekształcających się w Przedsiębiorstwo Społeczne. Nabór dotyczy osób oraz już istniejących organizacji pozarządowych chcących uruchomić działalność w sektorze ekonomii społecznej.

Organizatorem konkursu jest Caritas Diecezji Kieleckiej (lider projektu Świętokrzyski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej).

Nabór dotyczy ośmiu powiatów subregionu południowego województwa świętokrzyskiego, tj. powiatów: buski, pińczowski, kazimierski, staszowski, opatowski, sandomierski, jędrzejowski, włoszczowski.

Nabory prowadzone w trybie pełnym.

Termin zakończenia naboru: 02.02.2021r.

AKTUALNA DOKUMENTACJA KONKURSOWA : link

UWAGA: w związku z koniecznością zapewnienia maksymalnej ostrożności w czasie zagrożenia epidemiologicznego warunkiem niezbędnym jest przesłanie dokumentów w formie skanów (pdf) oraz przesłanie oryginałów papierowych pocztą tradycyjną (liczy się data stempla) na podany poniżej adres:

Skany dokumentów podpisanych proszę przesyłać na adres mailowy: biuro@sowes.pl

Wersje papierowe prosimy dostarczyć na adres:

Caritas Diecezji Kieleckiej,

Biuro terenowe SOWES ,

Plac Najświętszej Maryi Panny 1, 25-010 Kielce

Proszę o dopisanie na kopercie: SOWES – nabór biznesplanów nr 08

UWAGA: dopuszczamy możliwość dostarczenia dokumentacji osobiście na wskazany wyżej adres w terminie obowiązującym w naborze z zachowaniem wymaganych środków ostrożności podczas covid-19 (maseczka, dystans). Biuro jest wyposażone w bezdotykowy dezynfektor do rąk.