Nasze uczennice wśród laureatów

Opublikowano: 17 grudnia, 2021

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach ogłosił laureatów etapu wojewódzkiego II edycji konkursu plastycznego „Odpoczywaj na wsi”. Konkurs był kierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, a jego organizatorem było Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy współpracy z ŚODR w Modliszewicach.

Wyboru prac do etapu ogólnokrajowego dokonała wojewódzka komisja, powołana przez dyrektora ŚODR. Spośród 70 prac nadesłanych z 19 szkół podstawowych komisja wyłoniła po trzech laureatów w dwóch kategoriach wiekowych.
W grupie wiekowej klasy 0 – III, trzecią nagrodę przyznano Wiktorii Nowak z Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej. Natomiast w kategorii klas IV – VIII, drugie miejsce przyznano Rozalii Mnich, uczennicy Zespół Placówek Oświatowych w Złotej. Gratulujemy!

konkurs plastycznyRozalia Mnich

konkurs plastyczny
Wiktoria Nowak

menu-circlecross-circle