Nowe połączenia komunikacyjne!

Opublikowano: 19 lipca, 2023

Mapa komunikacyjna naszej gminy wzbogaciła się o kolejne trasy linii bus. Od 1 lipca można już korzystać z połączeń na trasie Wiślica – Złota – Pińczów, przez: Koniecmosty, Jurków, Żurawniki, Biskupice, Złota, Niegosławice, Nieprowice, Rudawę, Chroberz, Wojsławice, Mozgawę, Kzubów, Młodzawy, Skrzypiów, Pińczów.

Natomiast od 1 sierpnia pojawi się nowa linia na trasie: Pińczów - Kostrzeszyn przez: Skrzypiów, Młodzawy Duże, Bugaj, Kozubów, Mozgawę, Wojsławice, Chroberz, Rudawę, Nieprowice, Niegosławice, Złotą, Lubowiec i Odrzywół.

Uruchomienie obydwu linii było możliwe dzięki porozumieniu samorządów Gminy Złota, Gminy Pińczów i Gminy Wiślica.

Przejazdy na tych trasach  będą realizowane przez cały tydzień, dwa razy dziennie (z wyłączeniem świąt).

Rozkład jazdy Wiślica – Złota – Pińczów jest już dostępny (poniżej). Natomiast rozkład jazdy kolejnej linii gdy tylko zostanie uzgodniony opublikujemy na stronie Urzędu Gminy Złota.

rozkład

menu-circlecross-circle