Ochotnicy w służbie mieszkańcom

Opublikowano: 29 marca, 2021
Strażacy ochotnicy z 8 jednostek OSP z gminy Złota zaangażowali się w akcję kolportowania ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19. Ulotki zostały rozwiezione przez ochotników z OSP Złota, OSP Żurawniki, OSP Miernów, OSP Stawiszyce, OSP Nieprowice, OSP Niegosławice, OSP Pełczyska i OSP Chroberz.
Na ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie, krótka charakterystyka koronawirusa COVID-19 oraz najważniejsze numery telefonów.
Urząd Gminy Złota informuje, że ogólnodostępny numeru telefonu dla mieszkańców gminy w sprawie transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS —CoV-2, to 41 356 16 01 lub 41 356 16 33. Telefon czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 7:30 – 15:30.
Punkty szczepień w gminie Złota znajdują się w Ośrodkach zdrowia w Chrobrzu i Złotej.
menu-circlecross-circle