Odbierają każdą ilość odpadów!

W ostatnim czasie odnotowano w regionie wysyp „dzikich” wysypisk śmieci. Nie inaczej jest również w naszej gminie. Pisaliśmy o tym kilkukrotnie na przestrzeni minionych tygodni. Niestety sytuacja pogarsza się z każdym tygodniem. W ostatnich dniach ujawnione zostało nielegalne wysypisko w okolicach Chrobrza, przy starej drodze do Zawarży.

Zjawisko naganne, ale również mocno niezrozumiałe. Każde gospodarstwo domowe płaci za odbiór i utylizacje odpadów – KAŻDEJ ICH ILOŚCI – POWTARZAMY KAŻDEJ.

Urząd Gminy Złota stara się na bieżąco porządkować tereny zielone. Prowadzona jest obecnie ciągła akcja sprzątania gminy, ale powoli przypomina to walkę z wiatrakami. Dlatego podjęte zostały nowe środki do „walki” z osobami, które wywożą odpady w miejsca do tego nie przeznaczone.

Apelujemy też do naszych mieszkańców, jeśli widzicie że ktoś wywozi nielegalnie odpady  nie pozostajecie bierni – reagujcie. Prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Złota (tel. 41 356 16 33) lub bezpośrednio z policją (tel. 47 80 53 200). Anonimowość zapewniona.

śmieci

śmieci

śmieci

śmieci

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA SENIORÓW „BEZPIECZNA POLSKA”
Umowa podpisana
Szukamy domu dla małych kotków
Podziękowano za pracę na rzecz Rady
Radni obradowali
menu-circlecross-circle