Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Opublikowano: 15 maja, 2024

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek organizowany jest co roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Gminna Biblioteka Publiczna w Złotej tradycyjnie włącza się w świętowanie, organizując i promując bibliotekę poprzez kilka tematycznych wydarzeń w tym czasie.

W ramach Tygodnia Bibliotek w naszej bibliotece zostały zorganizowane motylkowe warsztaty dla dzieci i młodzieży z gminy Złota. Podczas poniedziałkowego spotkania dzieci stworzyły kolorowe, barwne motyle z papieru. Motylki w domach mogą stać się oryginalną i ciekawą ozdobą. Tydzień bibliotek jest dobrym momentem, by wypożyczyć ciekawą książkę do domu, a także odwiedzić Naszą Bibliotekę i zapoznać się z naszą ofertą.

Bardzo dziękujemy dzieciom i młodzieży za przybycie. Zapraszamy do Biblioteki na kolejne spotkania….

tydzien

menu-circlecross-circle