OSP Złota zrealizowała projekt

Opublikowano: 21 lipca, 2020

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotej zakończyli realizację operacji pt. ”Promocja gminy Złota poprzez zakup gadżetów promocyjnych”.  Wartość zrealizowanego projektu grantowego powierzonego przez „LGD Ponidzie”  to kwota 11 115,00 zł. W ramach realizacji grantu zakupiono m. in. elementy strażackiego stroju paradnego ( hełmy ozdobne i halabardy), kamizelki odblaskowe, breloczki, smycze i opaski odblaskowe z logo jednostki, 2 zestawy turystyczne (stoliki składane wraz z krzesełkami), replikę samochodu strażackiego „Jelcz” oraz namiot reklamowy ekspresowy również z logo OSP Złota.

Zakupione gadżety jak i namiot z wyposażeniem będą służyły do promocji gminy Złota i złockiej jednostki OSP. Będą wykorzystywane podczas imprez plenerowych, zawodów strażackich oraz podczas spotkań strażaków z dziećmi i młodzieżą w szkołach. Gadżety reklamowe uznaje się aktualnie za jedne z najskuteczniejszych form promocji. Strój paradny będzie wykorzystywany podczas uroczystości kościelnych, państwowych i strażackich.

Druhowie ze Złotej dziękują Gminie Złota - partnerowi realizowanej operacji oraz pracownikom i Zarządowi LGD Ponidzie za wszelką okazaną pomoc przy realizacji projektu.

menu-circlecross-circle