Otwarcie boiska wielofunkcyjnego - ZPO Złota

Opublikowano: 29 kwietnia, 2022

W czwartek, 28 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczystość otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Złotej. Społeczność placówki przygotowała przepiękną imprezę, podczas której zaprezentowały delegacje wszystkich klas, a znamienici goście zjawili się ze sportowymi prezentami.

Symboliczną wstęgę przecięli przedstawiciele uczniów, grona pedagogicznego, a także władz samorządowych. Poświecenia nowego boiska dokonał proboszcz parafii św. Urszuli Ledóchowskiej ks. Jacek Miernik. Głos zabrali m.in. dyrektor ZPO Złota Mariola Warzecha, wójt gminy Złota Tadeusz Sułek, przewodniczący rady powiatu pińczowskiego Ireneusz Gołuszka, starosta pińczowski Zbigniew Kierkowski, z-ca dyrektora ZSCKR Ilona Ziółkowska, a także przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Kielcach  Elżbieta Szczęsna-Kusak oraz prezes Fundacji VIVE Serce Dzieciom Grażyna Jarosz.

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Złotej.

otwarcie

menu-circlecross-circle