Przedszkolaki w teatrze

Opublikowano: 26 kwietnia, 2024

W dniu 24.04.2024 r. przedszkolaki udały się na wycieczkę autokarową do teatru do Buskiego Centrum Kultury na spektakl pod tytułem: „Jaś i Małgosia”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci utrwaliły zasady bezpiecznego podróżowania autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Kiedy dzieci dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz aktorzy i kostiumy. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Dynamiczna muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

Tekst: Katarzyna Marzec. Zdjęcia : Anna Kowalska.

przedszkolaki

menu-circlecross-circle