Rajd rowerowy 2022

Opublikowano: 21 czerwca, 2022

W dniu 15 czerwca 2022 roku grupa uczniów naszej szkoły z klas IV – VIII wraz z opiekunami już po raz kolejny,  uczestniczyła w rajdzie rowerowym. Głównym celem rajdu było promowanie zdrowego i aktywnego trybu spędzania wolnego czasu oraz podziwianie pięknych i urokliwych miejsc naszej gminy. Przystankiem docelowym była polana w miejscowości Wola Chroberska, na której odbyło się ognisko  połączone z  pieczeniem pysznych kiełbasek, a także pogadanką na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji oraz zasad zachowania się na szlakach i wycieczkach do lasu. Rajd odbył się przy współpracy naszej szkoły z  Nadleśnictwem Pińczów, Komedą Powiatową Policji w Pińczowie oraz Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Złotej.

Policja w Pińczowie jak co roku  zabezpieczała trasę przejazdu a  dzięki Gminnej  Komisji  nie zabrakło nikomu kiełbasek, napojów oraz słodkości. Rajd sprawił każdemu dużo radości i satysfakcji. Wszystkim uczestnikom  gratulujemy wytrwałości.

Dziękujemy zaangażowanym instytucjom za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu  rajdu.

Opiekunami naszych uczniów byli: pani Małgorzata Gołuszka, Mirosława Nowak-Wawrecka, Anna Kowalska oraz panowie Robert Siemieniec i Marek Purchla.

rajd

menu-circlecross-circle