Rajd rowerowy (foto)

Opublikowano: 12 czerwca, 2024

Pogoda była dziś (środa) łaskawa i uczestnicy rajdu, uczniowie ZPO Złota wraz z opiekunami, mieli okazję jak co roku, aktywnie spędzić czerwcowe przedpołudnie. Głównym celem rajdu było promowanie zdrowego trybu spędzania wolnego czasu oraz podziwianie pięknych i urokliwych miejsc naszej gminy.

Przystankiem docelowym była polana w naszych lasach, na której odbyło się ognisko  połączone z  pieczeniem pysznych kiełbasek, a także pogadanką na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji oraz zasad zachowania się na szlakach i wycieczkach do lasu.

Rajd odbył się przy współpracy szkoły z  Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Nadleśnictwem Pińczów oraz Komedą Powiatową Policji w Pińczowie.

Galeria

menu-circlecross-circle