,,Razem na Święta’’ – akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej

Opublikowano: 11 grudnia, 2020

Przedszkole Samorządowe w Złotej włączyło się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Razem na Święta ‘’. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

razem na święta

Nasze przedszkole włączyło się w akcję poprzez przygotowanie świątecznych kartek do osób starszych i samotnych z terenu Złotej . Przedszkolaki ze swoimi wychowawczyniami panią Anną Kowalską i Katarzyną Marzec wykonały na zajęciach piękne kartki świąteczne, które wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi i pozdrowieniami trafią do skrzynek pocztowych osób starszych i samotnych.

 Przedszkolaki doskonale bowiem wiedzą, że warto jest pomagać!

menu-circlecross-circle