Rozalia Mnich laureatką konkursu plastycznego pn. Ochrona i zachowanie bioróżnorodności na Ponidziu

Opublikowano: 29 marca, 2023

Dwudziestego czwartego marca 2023 r. w siedzibie Centrum Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach  nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  pod nazwą  Ochrona i zachowanie bioróżnorodności na Ponidziu. Konkurs został zorganizowany przez Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pińczowie. Konkurs rozstrzygany był w kilku kategoriach wiekowych,  a zgłoszono 300 prac. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej promującej wiedzę  z zakresu ekologii.

Zwycięzców konkursu powitał Pan Zbigniew Kierkowski – Starosta Pińczowski, który podkreślił jak duże znaczenie ma zaangażowanie młodzieży szkolnej w proekologiczne działania i podziękował za udział w konkursie. Wręczono dyplomy i wartościowe nagrody.

Wśród laureatów znalazła się uczennica Naszej szkoły ROZALIA MNICH,  która zajęła I miejsce w III kategorii wiekowej. Rozalia przygotowała praca pod kierunkiem Pani Grażyny Zachariasz.

Gratulacje nagrodzonym złożyli także członkowie Komisji oceniającej prace. Pani Joanna Strączek podkreśliła, że poziom konkursu był bardzo wysoki, a wybór najlepszych prac niezwykle trudny .

Gratulujemy Rozalii i życzmy dalszych sukcesów!

mnich

menu-circlecross-circle