ROZWIJAJ Z NAMI PASJĘ DO CZYTANIA

Opublikowano: 14 lutego, 2023

PODEJMIJ WYZWANIE I PRZYJDŹ DO GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W ZŁOTEJ, ABY ODEBRAĆ KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ. ROZWIJAJ Z NAMI PASJĘ DO CZYTANIA. PROJEKT SKIEROWANY JEST DO DZIECI I MŁODZIEŻY!!!

KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ to inspiracje, aktywności z książką i najważniejsze literackie rocznice. Składa się on z 12 kart, z zadaniami na każdy miesiąc, które zachęcą do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę. Dodatkowo, aby zachęcić dzieci i młodzież do codziennego czytania, otrzymacie kartę na pieczątki pt. „Książka – stosuj codziennie”. Każdy uczestnik wyzwania otrzyma dyplom!

Za realizację odpowiada kolektyw Mamy Projekt, a ilustracje i oprawę graficzną wykonało Studio Sarna. Kampania jest częścią Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Podoba Wam się taka forma aktywności z książką?

ksiązkowy

menu-circlecross-circle