Spektakl Zemsta w BSCK

Opublikowano: 20 października, 2023

Osiemnastego października 2023 r. uczniowie klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej w Złotej obejrzeli  spektakl Zemsta wystawiony przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Zemsta to chyba najczęściej wystawiana sztuka Aleksandra Fredry. Wspaniale skonstruowana komedia dostarczyła uczniom świetnej zabawy. Inscenizacja w humorystyczny sposób, z przymrużeniem oka zobrazowała dawny świat szlachecki, nie ukrywając jego wad. Przedstawienie dramatu Aleksandra Fredry pozwoliło lepiej zrozumieć lekturę i dostarczyło dużo radości, a ta zawsze jest nam potrzebna, „Wszak” śmiech to zdrowie.

Opiekę nad uczniami podczas wycieczki sprawowały Panie:

Agnieszka Bystrzanowska- wychowawczyni klasy VIII

Mirosława Nowak-Wawrecka -  wychowawczyni klasy VII .

Tekst:  Mirosława Nowak-Wawrecka. Fot. : Agnieszka Bystrzanowska, ZPO Złota

teatr

menu-circlecross-circle