Spotkanie autorskie z Anną Stryjewską- Tydzień Bibliotek

Opublikowano: 10 maja, 2022

W Tygodniu Bibliotek nie zapominamy o naszych czytelnikach. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Złotej gościliśmy autorkę książek obyczajowych panią Annę Stryjewską.

W 2015 r. otrzymała wyróżnienie w konkursie Książka Przyjazna Dziecku za powieść dla młodzieży pt. „Głowa do góry, Matyldo”.

W 2018 r. pojawiły się jej dwie kolejne książki – „Mistrzowie życia” oraz „Kochankowie miasta”. Jej powieści obyczajowe są twardo osadzone w realiach życia, opowiadają jednak o sekretach ludzkiej duszy, o emocjach i ukrytych pragnieniach.Poznaliśmy kulisy pracy twórczej naszego gościa. Pani Ania stawia w swojej literaturze na autentyczność. Pisze głównie o życiu. Żywa dyskusja jaka wywiązała się z naszymi czytelnikami i szczere zachwyty nad twórczością autorki udowodniły jak ważne są takie spotkania. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie.

spotkanie

spotkanie

spotkanie

menu-circlecross-circle