Spotkanie dla mieszkańców miejscowości Złota i Chroberz

Opublikowano: 15 listopada, 2023

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ZŁOTEJ wraz z Partnerami : Gminą Złota, Gminną Biblioteką w Złotej oraz Gminnym Klubem Sportowym ,,Strzelec’’Chroberz ZAPRASZAJĄ Mieszkańców, Przedsiębiorców, Stowarzyszenia, Kluby z MIEJSCOWOŚCI  Złota oraz  Chroberz,

NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

DOTYCZĄCE PRZYGOTOWANIA Koncepcji Inteligentnej Wsi obejmującej miejscowości:  Chroberz i Złotą.

W trakcie  spotkania przeanalizujemy potrzeby rozwojowe i potencjał obszaru, określimy słabe i mocne strony obszaru. Uczestnicy będą mogli również podzielić się swoim pomysłem/projektem na rozwój tych miejscowości.

Miejsce i termin spotkania:

  1. Ochotnicza Straż Pożarna w Złotej ul. Parkowa 18, Złota dnia 22.11.2023r godz: 17.00,
  2. Dom Ludowy w Chrobrzu ul. Chrobrego 16, Chroberz dnia 23.11.2023r godz: 17.00.

spotkanie

menu-circlecross-circle