Sto lat Pana Edwarda!

Opublikowano: 22 grudnia, 2023

W piątek, 22 grudnia 2023 roku, świętowano setne urodziny Pana Edwarda Kłosa ze Stawiszyc. Solenizanta odwiedziła delegacja w składzie Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, Wicewójt Jolantą Fichtel, Przewodniczącym Rady Gminy Złota Adamem Wypychem, kierownikiem KRUS w Pińczowie Agnieszką Strączek. Nie zabrakło przedstawicieli OSP Stawiszyce oraz KGW Stawiszyce.

Pan Edward, urodził się 22 grudnia 1923 r. w amerykańskim Cleveland. Z rodzicami do Polski wrócili w roku 1932, gdzie osiadł w Stawiszycach. Był bardzo aktywnym członkiem Małej Ojczyzny. Zakładał miejscową OSP, pełnił też funkcję jej prezesa.

Piękny jubileusz świętował otoczony rodziną. Była moc życzeń, prezentów, nie zabrakło również gromkich 200 lat!

Wójt, w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Złota złożył Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia, a następnie wręczył list gratulacyjny, kwiaty oraz kosz ze słodkościami i upominki.

100 lat
edward kłos

menu-circlecross-circle