Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej bibliotece

Opublikowano: 25 listopada, 2020
Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci… SYMPATYCZNE ŚWIĘTO
Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego.
Pluszowy miś to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. To właśnie dnia 25 listopada ta sympatyczna maskotka obchodzi swoje święto. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Złotej,ogłosiła mini konkurs na zdjęcia z pluszowym misiem. Zobaczcie jakie piękne fotografie , tak kochają dzieci MISIE. Dziękujemy za nie w imieniu pluszowego misia. Są po prostu słodkie.

Dzień Misia, zdjecie dziecka

menu-circlecross-circle