Szukacie drogi wejścia na rynek i możliwości sfinansowania pierwszych kosztów?

Opublikowano: 25 marca, 2021

Polska Agencja Rozwoju i Przedsiębiorczości, zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnych spotkań osoby z całej Polski szukające wsparcia w przekształceniu swojego pomysłu w prosperujący biznes i zamierzające założyć własną działalność gospodarczą w makroregionie Polski Wschodniej.

Pierwsze spotkanie już 26.03.2021, g. 10:00-12:15.

O czym?

Podczas spotkań dowiesz się na jakie wsparcie możesz liczyć, jak startup może zacząć działać na rynku, jak wybrać odpowiednią platformę i jak do niej aplikować. Ponadto podczas każdego ze spotkań będziesz miał szanse wysłuchać oferty innej Platformy Startowej oraz zadać pytanie przedstawicielowi startupu, który skorzystał z programu inkubacji.

Platformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób mających pomysł na innowacyjny biznes i chcących założyć go w Polsce Wschodniej (tj. województwie lubelskim, podkarpackim, podlaskim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim). Platformy startowe dają szansę wszystkim tym, którzy mają pomysł na innowacyjny biznes, ale nie bardzo wiedzą jak go zrealizować. „Szyty na miarę" program wsparcia ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego. Platformy startowe są więc dla wszystkich tych, którzy wiedzą „co", ale nie wiedzą „jak"!

Wystarczy zaprezentować swój pomysł ekspertom z wybranej Platformy i po pozytywnej ocenie zacząć inkubację! Kiedy start-up będzie gotów do wejścia na rynek, może ubiegać się o nawet 1 mln złotych bezzwrotnej dotacji na rozwój swojego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej

Kiedy i gdzie?

Spotkania odbędą sie w formie ONLINE

26.03.2021 – Rzeszów (podkarpackie)

INFORMACJE I ZAPISY:  https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1345

30.03.2021 – Kielce (świętokrzyskie)

INFORMACJE I ZAPISY: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1350

08.04.2021- Lublin (lubelskie)

INFORMACJE I ZAPISY: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1365

09.04.2021 – Białystok (podlaskie)

INFORMACJE I ZAPISY: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1370

20.04.2021 – Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

INFORMACJE I ZAPISY: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1360

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Pytania dotyczące spotkań można kierować do Organizatora drogą e-mailową na adres: p.karpinska@fzt.org.pl lub telefoniczną: 604 526 507.

menu-circlecross-circle