W niedzielę zapraszamy do Złotej

Opublikowano: 19 sierpnia, 2022

W najbliższą niedziele 21 sierpnia 2022 r. zapraszamy do Złotej, na Dożynki Gminne. Podczas niedzielnej imprezy nie zabraknie atrakcji dla każdego. Podziwiać będzie można występy zespołów; „Przystań” z Chrobrza, „Złocowianek”, „Senioritek”, OSP Pełczyszczanie, wstąpi również gwiazda wieczoru Grupa Muzyczna ROMPEY, a na zakończenie zabawa taneczna z zespołem DUEX.

Oprócz tego na płycie stadionu rozstawione będą liczne stoiska gastronomiczne, stoiska regionalne, dmuchańce i karuzele, a także fotobudka 360 stopni. Wokół stadionu będzie można przejechać się bryczką, a dzieci będą mogły się bawić z animatorami podczas licznych quizów i zabaw.

Dożynkom będzie również towarzyszyła wystawa malarstwa Jarosława Nowaka oraz promocja książki "Liryki urzędnika" - budynek kuźni (obok Gminnej Biblioteki Publicznej)

dożynki 2022

menu-circlecross-circle