Ważna informacja! Beneficjenci instalacji fotowoltaicznych

Opublikowano: 5 stycznia, 2023

[AKTUALNOŚCI]

W związku z licznymi pytaniami dot. ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznych oraz po prośbach beneficjentów, Urząd Gminy Złota, podjął decyzję o kontynuowaniu ubezpieczenia zbiorowego. Polisa obejmuje instalacje powstałe od 2017 roku.


Przypominamy osobom, które założyły instalacje fotowoltaiczne w 2017 roku (I tura), że obowiązujące ubezpieczenie instalacji obowiązywało do 30.06.2022 r. (zgodnie z umowami które są w posiadaniu beneficjentów), Urząd Gminy Złota przedłużył okres obowiązywania ubezpieczenia do 31.12.2022 r. Jednak od tej daty należy we własnym zakresie podpisać polisę.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać pod numerem tel. 41 356 16 33 wew. 26.

menu-circlecross-circle