Wycieczka do Krakowa

Opublikowano: 19 grudnia, 2022

13 grudnia 2022r. uczniowie klas od IV do VIII  ZPO Złota pod opieką swoich wychowawczyń oraz pani pedagog wybrali się  się do Parku Trampolin GOjump w Krakowie. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Po chwili oczekiwania, uczniowie mogli przebrać się w stroje sportowe, założyć antypoślizgowe skarpety i stawić się na zbiórce. Trener zapoznał wszystkich z regulaminem i zasadami obowiązującymi w Parku Trampolin. Następnie przyszedł czas na rozgrzewkę pod czujnym okiem instruktorów.

Uczniowie wspaniale bawili się korzystając z licznych atrakcji GOjump – ćwiczyli równowagę na GOninja, wytrzymałość w basenie z gąbkami, a gibkość na trampolinach. Nie zabrakło pojedynków na piankowe miecze na równoważni, huśtania się na linach, a także skoków z wieży na dmuchaną poduchę. Wszelkie przeszkody uczniowie próbowali pokonać jak najszybciej, ale i najefektowniej jak tylko potrafili. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą.

Po szaleństwie w Parku Trampolin GOjump przyszedł czas, by uzupełnić kalorie. Udaliśmy się do Galerii Bonarka gdzie każdy uczestnik wycieczki mógł zjeść posiłek, a później do kina na seans filmowy. Uczniowie mieli możliwość wyboru filmu: ,,Bella i Sebastian” oraz „Wielki zielony krokodyl domowy”. Każda grupa udała się na wybrany film.

Wyjazd był miłą odskocznią od nauki pozwolił uczniom miło spędzić ze sobą chwile w okolicznościach innych niż szkolne. Zadowoleni w doskonałych humorach wróciliśmy do domów.

Źródło: ZPO Złota

wycieczka

menu-circlecross-circle