XXIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Opublikowano: 7 czerwca, 2024

W ramach obchodów XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiła do udziału  dzieci z oddziału ,,0”  . Kampania „Cała Polska czyta dzieciom”  ma na celu zachęcenie rodziców do codziennego, przynajmniej dwudziestominutowego głośnego czytania najmłodszym.

Tym razem dzieciom czytali uczniowie z Zespołu  Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu, którzy przybyli wraz z opiekunem, Panią Ewą Rzepa. Podczas spotkania została przeczytana bajka H. CH. Andersena pt. "Brzydkie Kaczątko". Bajka dostarczyła wielu emocji i wzruszeń. Uczy, że nie należy wyśmiewać innych i im dokuczać. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Tekst: J.Grzywna. Zdjęcia: J.Grzywna, K.Biskup, ZPO Złota.

Galeria

menu-circlecross-circle