Z piłkarskich aren

Opublikowano: 7 czerwca, 2024

Młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Strzelec Chroberz rywalizowali w turniejach ligowych Świętokrzyskiego Związku Piłki Noznej.  Obydwa turnieje rozegrane zostały na stadionie w Chrobrzu. Przypomnijmy, że w kategoriach żaka i orlika nie podaje się wyników meczów, są one przesyłane jedynie to wiadomości Związku.

Niemniej jednak możemy powiedzieć, że nasi zawodnicy radzą sobie świetnie. Orlicy na 6 meczów odnotowali 5 wygranych i 1 remis. Zdobyli 19 bramek, tracąc tylko 2.W żakach wystawione zostały dwa zespoły ponieważ jest to najliczniejsza grupa  w klubie.

Strzelec rywalizuje w rozgrywkach z AKS 1947 Busko-Zdrój, Akademią Piłkarską Champions Busko-Zdrój, Victorią 2015 Skalbmierz, B&B Chmielnik, Nidzicą Dobiesławice, Grodem Wiślica i Wisłą Nowy Korczyn. W każdej z grup nasze zespoły należą do ścisłej czołówki.

Trenerami drużyn są Paweł Bochniak i Damian  Musiał.

  • Pełna informacja z turnieju orlika oraz galeria zdjęć pod adresem [Zobacz]
  • Pełna informacja z turnieju żaka oraz galeria zdjęć pod adresem [Zobacz]

Galeria

menu-circlecross-circle