Zagrali dla WOŚP

Opublikowano: 31 stycznia, 2021

Zima za oknami, ale to nie odstraszyło naszych wolontariuszy i mieszkańców, którzy z otwartymi sercami zagrali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Iga i Klaudia kwestowały w Chrobrzu i jak mówi tata jednej z nich, Pan Mariusz - Wszystko poszło jak należy, mieszkańcy byli bardzo hojni ... mimo pandemii. Dzieci, młodzi i starsi - każdy sypał groszem. Spotkaliśmy chłopaków z OSP Złota i Pełczysk. Również poszło im bardzo dobrze. Łącznie: Chroberz, Złota i Pełczyska zebrały około 4 500 zł!

W Złotej i Pełczyskach kwestowali niezawodni druhowie z miejscowych jednostek OSP.

Brawo dla wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie oraz dla mieszkańców za piękną postawę i wsparcie tej wyjątkowej i pięknej inicjatywy, jaką jest „orkiestra”, która gra od 29 lat!

Zdjęcia: Mariusz Świetlik, Anne Chwalik-Borowiec, Adrian Oziębłowski, Rafał Bochniak

Chroberz

WOŚP

WOŚP
WOŚP

WOŚP

WOŚP

WOŚP

WOŚP

Pełczyska

WOŚP

WOŚP

WOŚP

WOŚP

Złota

WOŚP

WOŚP

Pomoc finansowa dla producentów kukurydzy
Będą nowe autobusy
,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”
Zapraszamy
Cytomammobus ŚCO
menu-circlecross-circle