Zagrali dla WOŚP

Opublikowano: 31 stycznia, 2021

Zima za oknami, ale to nie odstraszyło naszych wolontariuszy i mieszkańców, którzy z otwartymi sercami zagrali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Iga i Klaudia kwestowały w Chrobrzu i jak mówi tata jednej z nich, Pan Mariusz - Wszystko poszło jak należy, mieszkańcy byli bardzo hojni ... mimo pandemii. Dzieci, młodzi i starsi - każdy sypał groszem. Spotkaliśmy chłopaków z OSP Złota i Pełczysk. Również poszło im bardzo dobrze. Łącznie: Chroberz, Złota i Pełczyska zebrały około 4 500 zł!

W Złotej i Pełczyskach kwestowali niezawodni druhowie z miejscowych jednostek OSP.

Brawo dla wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie oraz dla mieszkańców za piękną postawę i wsparcie tej wyjątkowej i pięknej inicjatywy, jaką jest „orkiestra”, która gra od 29 lat!

Zdjęcia: Mariusz Świetlik, Anne Chwalik-Borowiec, Adrian Oziębłowski, Rafał Bochniak

Chroberz

WOŚP

WOŚP
WOŚP

WOŚP

WOŚP

WOŚP

WOŚP

Pełczyska

WOŚP

WOŚP

WOŚP

WOŚP

Złota

WOŚP

WOŚP

menu-circlecross-circle