Zaproszenie na Sesję Rady Gminy Złota

Opublikowano: 28 września, 2021

Serdecznie zapraszam na sesję Rady Gminy Złota, która odbędzie się 30 września 2021 r. o godz. 12-tej w świetlicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotej.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  5. Informacja Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Busku- Zdroju dotycząca ochotniczych form pełnienia służby wojskowej.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę nieruchomości stanowiących własność Gminy Złota dotychczasowym dzierżawcom.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia wysokości tej opłaty, określenia stawki opłaty podwyższonej za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złotej do prowadzenia postępowań wydawania decyzji administracyjnych w sprawach świadczeń pomocy materialnej dla uczniów o charakterze socjalnym.
  9. Informacja o funkcjonowaniu i przygotowaniu szkół do nowego roku szkolnego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Złota na rok szkolny 2021/2022.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXXVI/211/2014 Rady Gminy Złota z dnia 25 września 2014 roku w sprawie określenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Złota.
  12. Informacja z wykonania budżetu gminy za I półrocze 2021 roku.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2021 rok.
  14. Podjęcie uchwały zmieniającą uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Złota na lata 2021-2031.
  1. Interpelacje i zapytania.
  2. Wolne wnioski.
  3. Odpowiedzi na wolne wnioski i zapytania.
  4. Zamknięcie obrad.

Transmisja na żywo z Sesji pod adresem: