Zmiana na stanowisku Skarbnika Gminy Złota

Opublikowano: 27 maja, 2020

W środę, 27 maja b.r. uroczyście pożegnano odchodzącą na emeryturę dotychczasową Skarbnik Gminy Złota panią Alicję Jaworską. Przewodniczący Rady Gminy Adam Wypych z Wójtem Gminy Złota Tadeuszem Sułkiem, Radnymi Gminy Złota, Sekretarzem Gminy Ireneuszem Gołuszką, wręczyli pani skarbnik bukiet kwiatów dziękując za pełną zaangażowania pracę na rzecz naszej Małej Ojczyzny - Gminy Złota. Pani Alicja dała się poznać jako bardzo dobry skarbnik, odpowiedzialny człowiek i fachowiec z ogromną wiedzą. Będzie nam Pani bardzo brakowało – mówił Pan Wójt. Dziękujemy za sumienność i rzetelność w pracy i Pani zaangażowanie, które było widać każdego dnia.

Dziękując  wszyscy życzyli odchodzącej pani Skarbnik dobrego zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata. Pani Alicja podziękowała Radnym, Wójtowi oraz pracownikom urzędu gminy za to, że zawsze mogła liczyć na pomoc i wsparcie, co było dla niej niezmiernie ważne.

Na nowego Skarbnika Gminy Złota została powołana pani Ewa Pawełczak, która swoją prace zawodową rozpoczęła w 2007 roku na stanowisku referenta w Gminnym Zespole Ekonomiczno – Administracyjnym Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Złotej. Następnie od 2010 roku pracowała w Urzędzie Gminy Złota na stanowiskach związanych z księgowością. Od lipca 2019 pełni funkcję Zastępcy Skarbnika.

Redakcja życzy nowej pani Skarbnik wszystkiego najlepszego na tym bardzo wymagającym etapie kariery zawodowej.

Galeria

menu-circlecross-circle