Ruszamy z konkursem! Poniedziałek rozstrzygnięty!

Opublikowano: 21 września, 2020

Mamy rozstrzygnięcie dzisiejszego konkursu. Nagroda wędruje do Pana Janusza ze Złotej. Po odbiór nagrody zapraszamy do Urzędu Gminy Złota (sekretariat),a już dziś zapraszamy na jutro na godz. 9:00 – kolejna okazja do wygrania nowego informatora Gminy Złota.


Począwszy od dzisiaj, codziennie o godz. 9:00 będą pojawiały się dwa pytania konkursowe. Na odpowiedzi będziemy czekali do godz. 14:00 pod adresem e-mail: promocja@noclegbusko.pl Spośród prawidłowych odpowiedzi, każdego dnia rozlosujemy nowowydany informator Gminy Złota, który na odbiór będzie czekał w Urzędzie Gminy Złota. Wyniki będziemy podawać punktualnie o godz. 15:00.

Pytania na 21.09.2020 r.

  1. Z iloma gminami graniczy Gmina Złota?
  2. Ile samochodów pożarniczych posiada Ochotnicza Straż Pożarna w Złotej?

Poza odpowiedziami należy podać swoje imię i nazwisko oraz miejscowość którą się zamieszkuje.

Więcej o informatorze przeczytacie pod adresem: http://gminazlota.pl/osp-zlota-zrealizowala-kolejny-projekt

Organizatorem zabawy jest wydawca informatora Ochotnicza Straż Pożarna w Złotej oraz Urząd Gminy Złota.

menu-circlecross-circle