Wspólna wycieczka Klubów „Senior+” z Gminy Złota

Opublikowano: 24 sierpnia, 2021

Seniorzy z Gminy Złota uczestniczyli w zorganizowanej na 20 sierpnia br. wycieczce do Sandomierza oraz Baranowa Sandomierskiego. Wzięło w niej udział łącznie 30 osób z Klubów Senior+ w Chrobrzu i Złotej. Klubowicze wędrowali trasą turystyczną śladami Ojca Mateusza, którą zwieńczyło zwiedzanie imponującej wystawy „Świat Ojca Mateusza” z perfekcyjnie odwzorowanymi wnętrzami planu filmowego oraz figurami woskowymi głównych bohaterów.

Płynąc statkiem seniorzy podziwiali panoramę i zabytki sandomierskiej Starówki, w tym Dom Długosza, Bazylikę Katedralną i Pałac Biskupi. W drodze na Zamek w Baranowie Sandomierskim, zatrzymali się, aby zwiedzić równie okazałe Opactwo Cystersów w Koprzywnicy. Wycieczka była ponadto doskonałą okazją do integracji seniorów z terenu Gminy Złota.

Klub Senior+ Złota

wycieczka

wycieczka

wycieczka

wycieczka

wycieczka

menu-circlecross-circle