Konkurs kulinarny „Bitwa Regionów”

Opublikowano: 20 kwietnia, 2021

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje szóstą edycję konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”. Dlatego też, OT KOWR w Kielcach w załączeniu przesyła plakat oraz regulamin konkursu, a także zwraca się
z uprzejmą prośbą do Państwa o nieodpłatne ich zamieszczenie na stronach internetowych, w czasopismach i biuletynach, a także na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

Prosimy także o rozważenie możliwości wydrukowania plakatu i zamieszczenia go na dostępnych tablicach ogłoszeń lub w innych dobrze wyeksponowanych miejscach. Prosimy również o przekazanie informacji do wydziałów / referatów, które mają kontakt z potencjalnymi uczestnikami konkursu.

Więcej szczegółów na www.bitwaregionow.pl oraz na profilu Polska smakuje i Facebooku. Zgłoszenia można wysyłać do 30 czerwca 2021 r. za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie KOWR www.kowr.gov.pl/konkurs.

menu-circlecross-circle