Mistrzowie Agro

Opublikowano: 10 kwietnia, 2024

Na prośbę redakcji dziennika "Echo Dnia" publikujemy poniższą informację:

"Miło nam poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Echo Dnia” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Serdecznie gratulujemy uzyskania nominacji z Państwa gminy kandydatów w następujących kategoriach:

Koło Gospodyń Wiejskich Roku:

KGW Złocowianki, KGW w Chrobrzu Chrobrzanki, KGW w Nieprowicach, KGW w Stawiszycach

Lider Społeczności Roku:

Jolanta Piwowarska

Sołectwo Roku:

Sołectwo Chroberz, Sołectwo Niegosławice, Sołectwo Nieprowice, Sołectwo Pełczyska, Sołectwo Wojsławice, Sołectwo Wola Chroberska

Sołtys Roku:

Dariusz Kłos, Ryszard Górniak

Agroturystyka Roku:

Agroturystyka Przy Chroberskiej Nidzie

Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności. Prosimy o poinformowanie zgłoszonych kandydatów o uzyskaniu nominacji oraz o zamieszczenie informacji o starcie akcji na Państwa stronie internetowej.

Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem www.echodnia.eu/swietokrzyskie/agro

Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa."

menu-circlecross-circle